Pilates Jolana Novotná

Cena: 400 Kč

Objednat kurz

Bránice a dno pánevní

Nejdůležitější kurz. Naučíte se, jak pomocí dechu zapojíte bránici a spolu se dnem pánevním najdete hluboké svaly uvnitř těla, které především drží tělo pohromadě. Na těchto základech staví moderní fyzioterapie, rehabilitace a i sportovci zapojují tyto poznatky do svých tréninků. Díky tomu se stávají výkonnějšími a minimalizují úrazy.

2 lekce

Lekce v tomto video kurzu Pilates

1
Délka:32 min

Aktivace bránice

Jak pomocí dýchání aktivovat bránici. Jak využít bránici aby Vám pomohla získat silné břišní a zádové svaly. Jak díky bránici ovlivníte hrudní páteř tj. oblast mezi lopatkami a žebra, čímž uvolníte a odlehčíte krční i bederní páteři. Díky tomu se Vám zmírní stavy bolestí hlavy, migrény, špatné vidění, bolest mezi lopatkami a i další bolesti, o nichž ani netušíte, že by mohli s tuhým hrudníkem souviset. To vše budeme v lekci Aktivace bránice trénovat.

2
Délka:36 min

Startujeme dno pánevní

Dobrá kondice dna pánevního předchází inkontinenci moči nebo dokonce stolice. Dále jeho stav ovlivňuje, jak těžkou tašku s nákupem jsme schopni unést bez následků a má vliv na zbavení se bolesti ve spodní části zad. V této lekci se naučíme jak díky aktivní bránici, nastartujeme dno pánevní. Díky kterému získáte mnoho radosti i v intimním životě. Platí pro muže i ženy.

Něčemu nerozumíte? Ráda Vám vše vysvětlím osobně skrze email.