Pilates Jolana Novotná

Vedení kurzů

Lekce vedu specifickým způsobem - formou uzavřených kurzů. Dělím kurzy na začátečníky a pokročilé a to pro Nový Bydžov i Hradec Králové. V kurzech pro začátečníky učím každého poznávat své vlastní tělo. Objevovat svaly uvnitř těla a pracovat s nimi. Aby mělo cvičení kýžený efekt a bylo bezpečné i při různých vadách páteře, či jiných pohybových omezeních je potřeba umět zapojit hluboké svaly a pohybu rozumět.

Vzhledem k tomu, že každý klient má jiné vnímání pohybu a i různé zdravotní problémy, jsou v kurzech pro začátečníky pouze 4 klienti. Tím jim mohu zaručit maximální individuální přístup. Mám dostatek času na dotazy klientů a řešení jejich problémů. Všechno podrobně vysvětluji a názorně ukazuji. Kurz pro začátečníky se skládá ze 4 lekcí.

V lekcích pro pokročilé již rozvíjíme získané znalosti a budujeme sílu, pružnost, automatiku pohybu, abyste získané nové návyky mohli pohodlně zapojit do každodenních běžných činností i sportování. Samozřejmostí je, že i nadále o své klienty pečuji a neustále kontroluji, aby všechny prováděné pohyby byly dělány dobře. V těchto kurzech je počet klientů do 10, nebo do 20 i zde zastávám zásadu, že kvalita je důležitější než kvantita. Kurz pro pokročilé se skládá z 10 lekcí.

Přijďte si se mnou zacvičit

Pokud máte zájem se aktivně zapojit do mnou vedených kurzů, pošlete mi email pomocí kontaktního formuláře. Sdělím Vám více informací o probíhajících kurzech a možnostech jak se připojit. Kurzy Pilates vedu v Hradci Králové a Novém Bydžově. Po domluvě je možnost si přijít vyzkoušet 1 lekci zdarma. Dávám garanci vrácení peněz kurzovného - pokud Vám nebude vyhovovat styl výuky a po první lekci se rozhodnete, že nechcete pokračovat dál, vrátím Vám kurzovné zpět. Těším se na setkání s Vámi.

Ceník

Název kurzuDélkaCena
Kurz pro začátečníky4 lekce1 360 Kč
Kurz pro pokročilé10 lekcí1 700 Kč
Individuální lekce30 minut450 Kč

Něčemu nerozumíte? Ráda Vám vše vysvětlím osobně skrze email.